Home

купчина съкращавам принуждение тенис мастърс ослепителен блясък като бисер конкуренти

Двама шампиони от шлема получиха уайлд кард за Мастърс-а в Мадрид - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Двама шампиони от шлема получиха уайлд кард за Мастърс-а в Мадрид - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор Димитров срещу италианец или австралиец на първия Мастърс за 2023  година - Спортни новини
Григор Димитров срещу италианец или австралиец на първия Мастърс за 2023 година - Спортни новини

БТА :: Григор Димитров стартира с победа на турнира по тенис от сериите " Мастърс" в Маями

Саша Зверев на първи Мастърс финал за 2019 г. - Тенис - Мъже - Gong.bg

Имаме нов Мастърс шампион: Рубльов отново разочарова Руне и триумфира в  Монте Карло! - Tennis.bg
Имаме нов Мастърс шампион: Рубльов отново разочарова Руне и триумфира в Монте Карло! - Tennis.bg

Печелейки последните 21 точки: Медведев разби Мастърс шампион и оформи  мечтан мач с Джокович - Tennis.bg
Печелейки последните 21 точки: Медведев разби Мастърс шампион и оформи мечтан мач с Джокович - Tennis.bg

Щастливият губещ“ дебютира на Мастърс финал – TennisKafe

Новата сензация в мъжкия тенис Карлос Алкарас спечели първа титла от турнир  "Мастърс" в кариерата си - Спорт - Телеграф
Новата сензация в мъжкия тенис Карлос Алкарас спечели първа титла от турнир "Мастърс" в кариерата си - Спорт - Телеграф

Даниил Медведев се класира за полуфиналите на турнира по тенис от сериите " Мастърс" в Синсинати, Карлос Алкарас отпадна

Григор Димитров открива програмата на "Мастърс" турнира в Мадрид - По света  и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров открива програмата на "Мастърс" турнира в Мадрид - По света и у нас - БНТ Новини

Карацев стана вторият квалификант, стигнал полуфинал на Мастърса в Мадрид -  Тенис - Dsport.bg
Карацев стана вторият квалификант, стигнал полуфинал на Мастърса в Мадрид - Тенис - Dsport.bg

Щастливият губещ" Щруф изненада Циципас за първия си полуфинал в сериите " Мастърс"

Андрей Рубльов и Александър Зверев са на осминафиналите на "Мастърс"  турнира в Мадрид - По света и у нас - БНТ Новини
Андрей Рубльов и Александър Зверев са на осминафиналите на "Мастърс" турнира в Мадрид - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Григор Димитров отпадна в първия кръг на двойки на турнира по тенис  от сериите "Мастърс" в Мадрид
БТА :: Григор Димитров отпадна в първия кръг на двойки на турнира по тенис от сериите "Мастърс" в Мадрид

Време е за тенис в Рим на последния червен "Мастърс"

Гришо започва срещу американец в Монте Карло

Историческо: Жанг сломи световния №10 в тенис зрелище и е първият китаец на  Мастърс 1/4-финал - Tennis.bg
Историческо: Жанг сломи световния №10 в тенис зрелище и е първият китаец на Мастърс 1/4-финал - Tennis.bg