Home

близо до Незабравим орган плажен футбол макара Мазачо ще реша

Серия от турнири по плажен футбол за деца стартират във Варна - Спорт

Проведе се турнирът по плажен футбол „Децата на Русе“ | Община Русе

29 гола в първия ден на международния турнир по плажен футбол във Варна -  Футбол свят - Други - Gong.bg
29 гола в първия ден на международния турнир по плажен футбол във Варна - Футбол свят - Други - Gong.bg

Житен се подсили с национал по плажен футбол | Витоша Нюз

Български Футболен Съюз - Националният отбор на България по плажен футбол  записа две победи над Румъния преди старта си в Евролигата
Български Футболен Съюз - Националният отбор на България по плажен футбол записа две победи над Румъния преди старта си в Евролигата

ФК „Русе“ атакува медалите на държавно по плажен футбол - Утро

Турнир по плажен футбол в Аспарухово - Спорт

Варна ще има стадион за плажен футбол - Spartak Varna

Световното по плажен футбол започва днес - Topsport.bg

Няма участници за държавното първенство по плажен футбол

Плажен футбол: МФК Спартак Вн спечели и турнира от държавното в София - БГ  футбол - Dsport.bg
Плажен футбол: МФК Спартак Вн спечели и турнира от държавното в София - БГ футбол - Dsport.bg

Четири отбора се включиха в първия детски турнир по плажен футбол във Варна

Плажен футбол | Спорт Framar.bg

Плажен футбол – Уикипедия

Варна домакин на изключително силен международен турнир по плажен футбол

В Бургас организират турнир по плажен футбол - Spartak Varna

Български Футболен Съюз - СА МВР спечели турнира за Купата на БФС по плажен  футбол
Български Футболен Съюз - СА МВР спечели турнира за Купата на БФС по плажен футбол

Спартак с първа загуба на турнира по плажен футбол във Варна

МФК Спартак записа две победи на турнира по плажен футбол във Варна

Номинираха българин за "Златната топка" по плажен футбол - Общество - Спорт  - Новините на NOVA - NOVA
Номинираха българин за "Златната топка" по плажен футбол - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Варна е домакин на международен турнир по плажен футбол - По света и у нас  - БНТ Новини
Варна е домакин на международен турнир по плажен футбол - По света и у нас - БНТ Новини

Варна посреща турнира по плажен футбол "Varna International Beach Soccer  Cup 2023"
Варна посреща турнира по плажен футбол "Varna International Beach Soccer Cup 2023"

НА МОРЕТО | Варна е домакин на държавното първенство по плажен футбол  /ПРОГРАМА/
НА МОРЕТО | Варна е домакин на държавното първенство по плажен футбол /ПРОГРАМА/