Home

Сигурен тресавище как най дългия тенис мач Замесете трепет предприемач

След 3:36 часа Радукану се отказа срещу №610 в най-дългия мач за сезона –  TennisKafe
След 3:36 часа Радукану се отказа срещу №610 в най-дългия мач за сезона – TennisKafe

Ретро: Да припомним най-дългият мач в историята на тениса! - Тенис - Голям  шлем - Gong.bg
Ретро: Да припомним най-дългият мач в историята на тениса! - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Никога не съм виждал тенисист като него: победеният Джокович за шампиона  Алкарас (видео) - Тенис
Никога не съм виждал тенисист като него: победеният Джокович за шампиона Алкарас (видео) - Тенис

Баутиста Аут оцеля след най-дългия мач в Доха (резултати и програма)

Хуркач спечели най-дългия мач за годината, лесен успех за Медведев –  TennisKafe
Хуркач спечели най-дългия мач за годината, лесен успех за Медведев – TennisKafe

Опелка и Иснър изиграха най-дългия тайбрек в историята

Джон Иснър си спомня за най-дългия мач в историята на тениса - Тенис -  Голям шлем - Gong.bg
Джон Иснър си спомня за най-дългия мач в историята на тениса - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Шест минути не стигнаха, за да бъде подобрен рекорда за най-дълъг мач на  Уимбълдън при жените - Тенис - Dsport.bg
Шест минути не стигнаха, за да бъде подобрен рекорда за най-дълъг мач на Уимбълдън при жените - Тенис - Dsport.bg

Хуркач спечели най-дългия мач за сезона, Meдведев гази

Мъри и Тиафо изиграха най-дългия мач за сезона - Спорт - БНР Новини

Финалът на Уимбълдън е най-добрият мач в Големия шлем - Спорт - БНР Новини

Най-дългият мач в историята на тениса - Webcafe.bg

Мъри изигра най-дългия мач в кариерата си с изкуствена става - Тенис -  Dsport.bg
Мъри изигра най-дългия мач в кариерата си с изкуствена става - Тенис - Dsport.bg

BAV.BG - 🎾През 2010 година, на един от турнирите от Големия шлем  (Уимбълдън), Джон Иснър и Николас Маю участваха в най-дългия досега игран тенис  мач! 🏆Интересното е, че мачът продължи три дни
BAV.BG - 🎾През 2010 година, на един от турнирите от Големия шлем (Уимбълдън), Джон Иснър и Николас Маю участваха в най-дългия досега игран тенис мач! 🏆Интересното е, че мачът продължи три дни

10 интересни факта в тениса - Click and Play

Остин: какво се случи в най-дългия мач през сезона (видео) – TennisKafe

Три дни играли, играли и пак играли: Историята на най-дългия мач в тениса -  Webcafe.bg
Три дни играли, играли и пак играли: Историята на най-дългия мач в тениса - Webcafe.bg

Григор научи съперника си след най-дългия мач на Sofia Open - Тенис - Sofia  Open - Gong.bg
Григор научи съперника си след най-дългия мач на Sofia Open - Тенис - Sofia Open - Gong.bg

Драма в 84 гейма и рекорд на Аустрелиън Оупън за най-дълъг мач

Мач за историята: Американските гиганти изиграха най-дългия АТР тайбрек |  Корнер.dir.bg
Мач за историята: Американските гиганти изиграха най-дългия АТР тайбрек | Корнер.dir.bg

В момент на пълно изтощение: Фриц повърна на корта в най-дългия мач в  Акапулко (видео) - Tennis.bg
В момент на пълно изтощение: Фриц повърна на корта в най-дългия мач в Акапулко (видео) - Tennis.bg

Да го довършим утре?". Тридневната тенис епопея със 183 гейма, 980 точки и  216 аса | Корнер.dir.bg
Да го довършим утре?". Тридневната тенис епопея със 183 гейма, 980 точки и 216 аса | Корнер.dir.bg