Home

инфраструктура участник Пикасо бикини фитнес 2017 лъч федерация Джордж Ханбъри

НА ЖИВО - Известни спортисти ще коментират този уикенд Държавното  първенство по бодибилдинг и фитнес 2017
НА ЖИВО - Известни спортисти ще коментират този уикенд Държавното първенство по бодибилдинг и фитнес 2017

Мис Фитнес 2017 г. Таня Ангелова предупреждава: Инсулиновите инжекции са  опасни за отслабване
Мис Фитнес 2017 г. Таня Ангелова предупреждава: Инсулиновите инжекции са опасни за отслабване

БОДИБИЛДИНГ И ФИТНЕС - ТУРНИР ПЛОВДИВ 2018 - КЛАСИРАНЕ - 4fitness.bg

Димитрина Георгиева стана шампионка по бикини фитнес до 166 см. | Новините  от Свиленград и региона | e-svilengrad.com
Димитрина Георгиева стана шампионка по бикини фитнес до 166 см. | Новините от Свиленград и региона | e-svilengrad.com

Станислава Дунчева спечели сребро и бронз на шампионата по бодибилдинг и  фитнес. Ще участва на световното първенство за ветерани!
Станислава Дунчева спечели сребро и бронз на шампионата по бодибилдинг и фитнес. Ще участва на световното първенство за ветерани!

Фитнес,Програми, Хранителни добавки, Диети, Упражнения, Отслабване,  Тренировки, Хранене, Супер Сериите, BodyConstructor, Бодиконструктор
Фитнес,Програми, Хранителни добавки, Диети, Упражнения, Отслабване, Тренировки, Хранене, Супер Сериите, BodyConstructor, Бодиконструктор

Държавно първенство по бодибилдинг и фитнес 2017 година в гр. София

Ралица Кашинова от Самоков №1 в категория „Бикини” от държавното първенство  по бодибилдинг | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България
Ралица Кашинова от Самоков №1 в категория „Бикини” от държавното първенство по бодибилдинг | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България

Категория: Жени Бикини фитнес... - Списание Мускули и Фитнес | Facebook

Турнир Пловдив 2015 – Жени Бикини фитнес над 169 см | Списание Мускули и  Фитнес
Турнир Пловдив 2015 – Жени Бикини фитнес над 169 см | Списание Мускули и Фитнес

Четвърта титла "бикини" за Ралица по пътя към международния подиум - Бизнес  поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура Общество
Четвърта титла "бикини" за Ралица по пътя към международния подиум - Бизнес поща - Стара Загора І България І Новини Политика Култура Общество