сцена дискотека комар бароко тенис Pickering Подобряване багажник

Скъпи... - Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт | Facebook

Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and  Play
Запишете детето си на Детска лятна академия в Бароко спорт!!! - Click and Play

ТК „Бароко Спорт“ спечели първите две места на Държавно отборно първенство  по тенис за момчета и момичета до 10 г. "РОП 8/10 год. Югозападен регион" -  Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
ТК „Бароко Спорт“ спечели първите две места на Държавно отборно първенство по тенис за момчета и момичета до 10 г. "РОП 8/10 год. Югозападен регион" - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Трио от Пловдив във втори кръг на Държавното по тенис до 14 ...

Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко  спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
Отборът на русенския тенис клуб "Приста 2011" победи с 3-1 ТК "Бароко спорт" - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ -  pz-info
Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „Киндер+“ - pz-info

Новини - Българска федерация по тенис

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира  членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888  311 838 | Facebook
Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт - ТК Бароко Спорт набира членове за мъжките си и женските си отбори. За повече информация тел. 0888 311 838 | Facebook

Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното  лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас
Даниел Стоянов триумфира с титлите на сингъл и на двойки на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 12 г. в Бургас | Община Бургас

Тенис кортове

Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News  - Новинарски сайт
Никол Нунева грабна купата на двойки до 12 г. на "Тенис Европа" | Бряг News - Новинарски сайт

Радослава Радева: “Победителите се познават по начина, по който приемат  загубите!” - Click and Play
Радослава Радева: “Победителите се познават по начина, по който приемат загубите!” - Click and Play

Мартин Милчев спечели Чалънджъра на Бароко - Тенис - Мъже - Gong.bg

Tennis Club Baroccosport/Тенис клуб Бароккоспорт | Sofia

В София се проведоха турнири до 8 и 10 г. - UTR БЪЛГАРИЯ

Тенисисти от 20 държави участват в "Барокко Къп 2019"

Тенис
Тенис

Пазарджик и Тенис клуб „Фаворит“ събраха десетки таланти в „...

Адриано и Георги спечелиха титлата на държавния турнир в Хасково -  Haskovo.info - Всичко за Хасково
Адриано и Георги спечелиха титлата на държавния турнир в Хасково - Haskovo.info - Всичко за Хасково