Гюлетласкач от Добрич ще представя България на Балканиадата по лека атлетика  - 2018.02.08 - Спортни - новини от Добрич
Гюлетласкач от Добрич ще представя България на Балканиадата по лека атлетика - 2018.02.08 - Спортни - новини от Добрич

Каквото... - Спортен клуб по лека атлетика "Добруджа" Добрич | Facebook

Националите по лека атлетика започнаха подготовка в Добрич - Добрич -  DarikNews.bg
Националите по лека атлетика започнаха подготовка в Добрич - Добрич - DarikNews.bg

Националите на лагер в Добрич

Добрич прие международен турнир и държавното по лека атлетика - bTV Media  Group - bTV
Добрич прие международен турнир и държавното по лека атлетика - bTV Media Group - bTV

Атлети от Добрич спечелиха три медала в силния традиционен турнир  "Академик" - Bgtourism.bg - Най-важното от туризма!
Атлети от Добрич спечелиха три медала в силния традиционен турнир "Академик" - Bgtourism.bg - Най-важното от туризма!

Кои са победителите в Ученическите игри по лека атлетика от 8 до 10 клас в  Добрич
Кои са победителите в Ученическите игри по лека атлетика от 8 до 10 клас в Добрич

СКЛА „Добрич“ – на второ място в отборното класиране на държавното  първенство за мъже
СКЛА „Добрич“ – на второ място в отборното класиране на държавното първенство за мъже

Спортен клуб по лека атлетика "Добруджа" Добрич

лека атлетика | Регионална телевизия Добрич - телевизията на Добруджа

Министър Кралев откри ремонтираната зала за лека атлетика в Добрич (Снимки)

Втори медал за Радосвета Симеонова на националния шампионат по лека атлетика  - 2018.02.04 - Спортни - новини от Добрич
Втори медал за Радосвета Симеонова на националния шампионат по лека атлетика - 2018.02.04 - Спортни - новини от Добрич

Лекоатлетите на „Добруджа“ спечелиха 34 медала - ndt1.eu

В Добрич е най-модерната лекоатлетическа писта в зала в България (ВИДЕО)

Два медала за СКЛА „Добрич“ на държавното първенство под 18 години

Шампиони от републиканското първенство по лека атлетика в Добрич

Добрич отново ще посрещне националните отбори по лека атлетика - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Добрич отново ще посрещне националните отбори по лека атлетика - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Ванко-l... - Спортен клуб по лека атлетика "Добруджа" Добрич | Facebook

ИЗЛЪЧИХА В ДОБРИЧ РЕПУБЛИКАНСКИТЕ ШАМПИОНИ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА - YouTube

Деца от Спортен клуб по лека атлетика „Добруджа“ се срещнаха с кмета на  Добрич | Община град Добрич
Деца от Спортен клуб по лека атлетика „Добруджа“ се срещнаха с кмета на Добрич | Община град Добрич

Програма на зимните шампионати по лека атлетика в Добрич

Добрич ще бъде домакин на Национален шампионат по спортно ходене - Добрич -  DarikNews.bg
Добрич ще бъде домакин на Национален шампионат по спортно ходене - Добрич - DarikNews.bg